Před každou masáží - procedurou se klient svléká do spodního prádla. Vždy je  připraven čistý ručník. Masáž je provedena na odkryté části těla, zbytek těla je zakryt ručníky. Jde tak o tepelnou pohodu klienta.

 

Masáž zad a šíje

Důležitou součástí  této masáže je prohřátí rašelinou ( používám nahřátý  rašelinový nosič - teplota 45-55 stupňů C ). Klient se celkově uvolní, svaly prohřejí a dostatečně prokrví.  Doba prohřívání je okolo 15 minut.Při prohřívání masíruji prsty, dlaně a předloktí. Jde o velmi příjemný zážitek. Po tomto procesu přichází na řadu masáž zad a šíje. Začínám okolo kosti křížové po vzpřimovači až k úponům šíjových svalů na týlu. Při větším množství zatuhlin a bolavých svalů  nabízím baňkování nebo závěrečnou masáž baňkou. Cílem je odstranit bolest a navodit pocit uvonění, relaxace a odpočinku. Délka masáže je 1 hodina. Cena 500Kč.

 

Těhotenská masáž

Velice příjemná uvolňující masáž pro nastávající maminky.  Masáž je prováděna v leže na boku popřípadně v sedě. Masáž je vhodná od 3. do 8 měsíce.  Masíruji záda a šíji, nohy po domluvě ( otoky ). Délka masáže 1 hodina. Cena 500.

 

Masáž celé tělo ( pouze ženy )

Při prohřátí rašelinou začíná masáž od plosek nohou.Masíruji nohy, ruce, záda a šíji. Poté se klientka otáčí na záda a masíruji nohy ze předu, ruce, dekolt a obličej. Jde o velmi příjemný zážitek. Cílem je odstranit bolest a navodit pocit uvonění, relaxace a odpočinku. Při masáži dochází k aktivaci lymfatického systému. Délka masáže 2 hodiny. Cena 1000Kč.

 

Manuální lymfodrenáž

Při masáži dochází k aktivaci lymfatického mízního systému. Masáž má blahodárné účinky pro detoxikaci organizmu, odvodnění organiznu a redukci otoků ( lymfadémy ).

Detoxikační - skládá se ve 3 základních masážích, které se provádějí maximálně v rozestupu do 10 dnů.

Udržovací - masáž se provádí v rozestupu 2 - 4 týdnů.

Délka masáže 1 hodina. Cena 600Kč.

 

Letní masáž

Jedná se o velmi příjemnou masáž nohou ( ze zadu ) a zad + šíje. Mírně nahřáté lávové kameny uvolní vaše svaly a s použitím výživného pomerančového oleje nechá z relaxovat i  vaši mysl. Délka masáže 1 hodina. Cena 600Kč.

 

Medová masáž

Medová ( detoxikační ) masáž využívá výborných vlastností medu a speciálních masérských hmatů. Ohřátý med nanáším na záda v oblasti páteře, roztírám a hmaty zapracovávám do svalů. Tím to dochází k odstranění usazenin a toxinů z hloubky tkání. Jedná se o velice účinnou, silně detoxikační  metodu, po které bude vaše tělo příjemně pročištěné a pokožka sametově hedvábná a medově voňavá. Délka masáže 30 minut. Cena 300Kč. Pro ještě luxusnější zážitek z té to masáže nabízím zábal. Délka masáže 1 hodina. Cena 600Kč.

 

Čokoládová masáž

Vychutnejte si nazapomenutelný zážitek s vůní pravé čokolády. Masáž je vhodná (nejen) na jarní detoxikaci, ale i příjemná záležitost na vaše vjemy. Pokožkou vám dodá neuvěřitelné množství vitamínů a antioxidantů. Čokoláda má na lidský organismus stimulující a povzbuzující účinky a to vše díky masáži úplně dietně. Ta to masáž je výborná na vyhlezení a zkrášlení pokožkycelulitidyzískání dobré náladyodplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Díky čokoládové masáži a zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci. Masáž začínám peelingem, následuje nanesení čokolády a s tím spojená masážZábal umocní regeneraci pokožky a relaxaci pro vás. Délka masáže 1 hodina. Cena 600Kč.

 

Candella - masáž vonnou svíčkou

Masáž svíčkou navozuje uvolnění svalového napětí, uklidnění, odstranění stresuharmonizaci a pohodu, obnovu energie a smyslovou aromaterapii. Délka masáže 1 hodina. Cena 600Kč. Pro ještě větší zážitek nabízím masáž svíčkou celé télo. Délka masáže 2hodiny. Cena 1 300Kč.

 

Kávová detoxikační a povzbuzující masáž 

Vychutnejte si kávové opojení v podobě masáže. Pokud Vás trápí únava a jste absolutně bez energie dopřejte si tento nevšední zážitek.Kávová masáž začíná kávovým peelingem, zde dochází k prokrvení kůže a zrychlení metabolismuNásleduje masáž výživným kávovým olejem a procedura končí teploučkým zábalem.Po dobu zábalu masíruji plosky nohy, jde tak o exluzivní zážitek.  Délka masáže 90 minut. Cena 900Kč.

 

Kokosová masáž

Nechte se hýčkat kokosovým olejem, jehož vůně vás zcela pohltí a navodí pocit uvolnění těla i mysli.  Na začátku této exluzivní procedury vám ošetřím pokožku peelingem. Kokosové šupinky jemně prokrví pokožku a připraví jí tak ke vztřebání blahodárnéhokokosového oleje - Bio kokosový olej od firmy Saloos. Nahřátý olej a relaxační masáž vás příjemně uklidní a zábal umocní vztřebání blahodárného kokosového oleje. Po dobu zábalu masíruji plosky nohy. Užijte si nevšední zážitek. Délka masáže 90 minut. Cena 900Kč. 

 

Rašelinový zábal

Rašelinový zábal je jednou z forem termoléčby (léčba teplem). Předností zábalů je využití přírodního léčivého zdroje, kterým je zde rašelina. Používám jednorázový rašelinový zábalHlavním efektem je analgetický a pohyblivost zlepšující účinek a výrazné lokální prohřátí. Působí také proti otokům a detoxikačně. Délka 60 minut. Cena 600Kč.

 

Konopná masáž 

Jde o velmi příjemnou masáž nohou ( ze zadu ), zad + šíje a ruceNahřátý Konopný BIO olej uvolní vaše svaly a nechá z relaxovat i  vaši mysl. Dopřejte si léčebné účinky konopného oleje. Délka masáže 1 hodina. Cena 600Kč.

 

Relaxační masáž s vonným kokosovým olejem 

Jde o velmi příjemnou masáž nohou ( ze zadu ) a zad + šíje. S použitím vonného kokosového oleje dle Vašeho výběru ( kafé Latté, čokoláda, Orange, Tropic ) nechá hýčkat Vaši mysl. Délka masáže 1 hodina. Cena 600Kč.

 

Anti-celu + zábal

Masáž je zaměřana na prokrvení a zahřátí stehen, hýždí a bříška speciálním olejem a gelem.  Konečná fáze zapracováníse provádí baňkou. ( není vhodná při žilní nedostatečnosti - křečové žíly ). Poté následuje zábal. Délka masáže 1 hodina. Cena 600Kč.

 

Lávové kameny

Dopřejte si luxusní zážitek z masáže za použití nahřátých lávových kamenů.  Harmonie hmatů s příjmem energie a tepla z lávových kamenů navodí pocit smyslné relaxace. V nabídce je v 60 minutách cena 600Kč, v 90 minutách cena 900Kč i ve 120 minutách cena 1 300Kč.